Olej na kartonu, 16x23 cm. Signováno vlevo dole Mizera 47. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Vzadu přípis.
Nejdelší strana: 23 cm
o autorovi: 1919 – 1958
Český surrealistický a kubistický malíř, básník, překladatel a publicista. Spolupracoval se surrealistickou skupinou Ra, za války navštěvoval tzv. Školu Mánesa, kde ho učil figurální kresbě a portrétování Vladimír Sychra. Po válce odešel do Francie, kde zůstal a věnoval se pouze výtvarnému umění, ovlivněn především kubistickým obdobím P. Picassa. Život ukončil sebevraždou.