Otto Mizera - Abstrakce

Lept, 10x8 cm, signováno vpravo dole Mizera 44, volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Kamila Linharta.

o autorovi: 1919 – 1958
Český surrealistický a kubistický malíř, básník, překladatel a publicista. Spolupracoval se surrealistickou skupinou Ra, za války navštěvoval tzv. Školu Mánesa, kde ho učil figurální kresbě a portrétování Vladimír Sychra. Po válce odešel do Francie, kde zůstal a věnoval se pouze výtvarnému umění, ovlivněn především kubistickým obdobím P. Picassa. Život ukončil sebevraždou.

14237. Abstrakce
Dražba ukončena:15.11.2017 23:05:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč