Otto Matoušek - Zima na Šumavě

Olej na sololitu, 45x75 cm. Signováno vpravo dole Ota Matoušek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

67928. Zima na Šumavě
Dražba ukončena:24.10.2021 21:19:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč