Otto Matoušek - Z Doudleb

Akvarel, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Ota Matoušek 41. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se 3. 12. 1890 v Plzni a zemřel 3. 3. 1977. Žák profesorů Loukoty, Preislera, Bukovace a Pirnera na pražské AVU. Zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

28749. Z Doudleb
Dražba ukončena:27.02.2019 18:17:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč