Otto Matoušek - Soubor 2 prací

Oleje na sololitu, 44x70 cm a 38x70 cm, oba signovány, O. Matoušek, rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

14725. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:29.11.2017 22:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč