Otto Matoušek - Práce na poli

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Otto Matoušek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

51761. Práce na poli
Dražba ukončena:28.10.2020 22:33:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč