Otto Matoušek - Krajina jižních Čech

Olej na desce, 30x38 cm. Signováno vpravo dole Ot. Matoušek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se 3. 12. 1890 v Plzni a zemřel 3. 3. 1977. Žák profesorů Loukoty, Preislera, Bukovace a Pirnera na pražské AVU. Zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

84605. Krajina jižních Čech
Dražba ukončena:25.09.2022 20:26:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč