Otto Matoušek - Cesta na hrázi

Olejová tempera na plátně, 50x85 cm. Signováno vlevo dole Oto Matoušek 1967. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

78674. Cesta na hrázi
Dražba ukončena:05.06.2022 20:44:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč