Olej na plátně, 45x65 cm. Signováno vlevo dole Laube 60. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1927 – 1997 Malíř. Studoval SUPŠ v Hradci Králové. Věnoval se teorii barev, tvořil též tapiserie, art-protisy, textilní obrazy.