Ota Holas - Snopy u chalup

Olej na kartonu, 45x70 cm. Signováno vpravo dole Holas. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1910-1990

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 000 Kč.

33647. Snopy u chalup
Dražba ukončena:26.06.2019 18:07:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč