Otto Gutfreund - Violoncellista

Nejdelší strana: 47 cm

Bronz, výška: 47 cm. Signováno Gutfreund.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1889 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 740 000 Kč.

104023. Violoncellista
Dražba ukončena:25.10.2023 21:47:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč