Otto Gutfreund - Pes

Keramika, výška: 14 cm, signováno zespodu Gutfreund.

Pozn.: Zespodu značeno S.V.U. Mánes svým členům na rok 1928.

o autorovi: 1889 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 740 000 Kč.

79917. Pes
Dražba ukončena:13.07.2022 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč