Otto Gutfreund - Pes

Keramika, výška: 14 cm, délka: 23 cm, signováno dole Gutfreund.

Pozn.: Prémie SVÚ Mánes 1928. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1889 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 740 000 Kč.

8609. Pes
Dražba ukončena:29.03.2017 18:19:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč