Otto Gutfreund - Hlava

Bronz, 26x17 cm. Značeno G.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pravděpodobně pozdější odlitek.

o autorovi: 1889 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 740 000 Kč.

30273. Hlava
Dražba ukončena:10.04.2019 20:23:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč