Otto Gutfreund - Don Quijote

Sádra na mramorovém podstavci, výška: 40 cm. Nesignováno.

Pozn.: Novodobý odlitek. V místech poškozeno.

o autorovi: 1889 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 740 000 Kč.

79161. Don Quijote
Dražba ukončena:30.06.2022 22:30:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč