Otto Bachmann

19018. Radovánky

popis: Litografie, 44x33 cm. Signováno vlevo dole tužkou Otto Bachmann 85. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 16.05.2018 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.04.2018 17:59:46 852
500 Kč 23.04.2018 12:22:07 2537