Tempera, 75x55 cm. Signováno vlevo dole Othmar Ružička 1921. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 83 cm
o autorovi: 1877 – 1955 Rakouský malíř českého původu.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci