Otomar Suchý - Muž s knírkem

Bronz, celková výška 46 cm. Signováno Suchý.

Pozn.: Podstavec mírně poškozen.

o autorovi: 1882 - ?
Sochař. Narodil se v Jaroměři. Studoval sochařství u Augusta Rodina na Académie Collarossi v Paříži. Byl rovněž jeho asistentem. V Paříži také vystavoval. Známé jsou jeho bronzy tanečnic. U nás působil v Hlinsku a v Praze.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

20657. Muž s knírkem
Dražba ukončena:31.05.2018 22:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč