Otomar Suchý

59119. Dívka

popis: Alabastr, výška 51 cm. Signováno Suchý.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč