Litografie, od 23x16 cm do 23x18 cm. Většina signována vpravo dole tužkou Otakar Vaňáč. Volné listy.
o autorovi: 1878 - 1955 Narodil se v Děčíně. Žák prof. V. Hynaise na pražské AVU. Věnoval se umělecké litografii.