Otakar Štembera - Konvolut 3 motivů z cest

Nejdelší strana: 62 cm

Kombinované techniky, od 39x49 cm po 44x62 cm. 2 monogramováno Št., 1x nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1914 - 1999

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

116253. Konvolut 3 motivů z cest
Dražba ukončena:19.05.2024 20:52:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč