Kresba, 43x29 cm. Signováno vpravo dole Št. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen. Pasparta zašpiněna.
o autorovi: 1914 - 1999
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč