Otakar Štembera - Hybernská ulice

Detail položky

Detail položky

Kresba, 27x40 cm. Signováno vpravo dole Št. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Pozn.: Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 58 cm

 

o autorovi: 1914 - 1999
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Blažíčka. Ve své tvorbě se věnoval nejen malbě krajin a portrétů, ale také knižní grafice a ilustracím, divadelnímu výtvarnictví, karikatuře. Byl spoluzakladatelem časopisu Dikobraz. Velkou část života spojil s Vysočinou a Svitavami.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

153526. Hybernská ulice
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:51:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč 08.01.2026 19:18:16 16593