Otakar Štáfl - Pohled z terasy

Kombinovaná technika, 17x25 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1884, Havlíčkův Brod - 1945, Praha
Student krajinářské školy Ferdinanda Engelmüllera. Poté žák UMPRUM v Praze. Mnoho svých grafik věnoval pragensiím. Rád tvořil technikou barevného dřevorytu a věnoval se také tvorbě ilustrací a plakátů. Ve své krajinářské malbě využíval zejména akvarel a zaměřoval se na Českomoravskou vrchovinu, Tatry a vytvořil i několik partií ze starého Hlinska.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90 000 Kč.

74881. Pohled z terasy
Dražba ukončena:20.03.2022 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč