Otakar Sedloň - Zasněná ovce

Olej na plátně fixováném na kartonu, 32x34 cm. Signováno vpravo dole Sedloň. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1885 – 1973

96139. Zasněná ovce
Dražba ukončena:04.06.2023 21:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč