Otakar Sedloň

67324. V květu

popis: Olej na kartonu, 43x50 cm. Signováno vpravo dole Sedloň. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1973

dražba ukončena: 28.10.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 12.10.2021 9:20:13 8263