Otakar Sedloň - Soubor 3 prací

Olejomalby, všechny 24,5x34 cm, signovány Sedloň, rámovány.

o autorovi: 1885 – 1973

8913. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:30.03.2017 19:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč