Otakar Sedloň - Soubor 2 prací

Oleje na kartonech, 25x33 cm a 25x37 cm. Signovány Sedloň. Rámy.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 – 1973

27084. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:30.01.2019 19:44:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč