Otakar Sedloň - Soubor 2 prací - Koupání a Pod horami

1. Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Sedloň 61. Rám, sklo.

2. Olej na plátně, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Sedloň. Rám.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1885 – 1973

27434. Soubor 2 prací - Koupání a Pod horami
Dražba ukončena:31.01.2019 20:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč limit (31.01.2019 20:41:29) 4285
800 Kč 03.01.2019 15:40:41 831