Otakar Sedloň - Rybář

Kombinovaná technika, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Sedloň 29. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 – 1973

27536. Rybář
Dražba ukončena:31.01.2019 22:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč