Otakar Sedloň - U kostela

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Sedloň 46, rám.

1885, Trpín u Poličky
Student UMPRUM v Praze (prof. Dítě, Mašek a Preisler). Dále se učil ve speciální škole prof. Schikanedra. Portrétista a krajinář. Namaloval například portrét min. Dr. Aloise Rašína. Náměty pro svou krajinářskou tvorbu čerpá nejčastěji z oblasti Orlických hor, ale také z Prahy a okolí. Studijně vycestoval do Paříže a Jugoslavie. Vystavoval samostatně i kolektivně především na našem území.

3669. U kostela
Dražba ukončena:27.01.2016 21:41:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč