Otakar Nejedlý - Stromy u stavení

Olej na kartonu, 48x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
75743. Stromy u stavení
Dražba ukončena:27.04.2022 20:31:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč