Otakar Nejedlý - Stromy u potoka

Olej na kartonu, 34x40 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
82648. Stromy u potoka
Dražba ukončena:01.09.2022 22:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč