Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x30 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1883 - 1957
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč