Otakar Nejedlý - Podzim

Kombinovaná technika na papíře, 30x21 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
112844. Podzim
Dražba ukončena:27.03.2024 21:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč