Otakar Nejedlý - Oblaka nad krajinou

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78860. Oblaka nad krajinou
Dražba ukončena:29.06.2022 20:40:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:31 000 Kč