Otakar Nejedlý - Mělník

Olej na kartonu, 20x28 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

53740. Mělník
Dražba ukončena:17.12.2020 21:16:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč