Otakar Nejedlý - Letní krajina

Olej na kartonu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

31005. Letní krajina
Dražba ukončena:24.04.2019 20:55:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč