Otakar Nejedlý - Lesní říčka

Olej na desce, 54x36 cm. Signováno vpravo dole O. Nejedlý, datováno 1903? Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96757. Lesní říčka
Dražba ukončena:28.06.2023 21:10:45
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč