Otakar Nejedlý - Lesní interiér

Olej na kartonu, 25x16 cm. Signováno vpravo dole O. Nejedlý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
88800. Lesní interiér
Dražba ukončena:25.01.2023 21:51:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč