Otakar Nejedlý - Kubistické zátiší

Kresba, 13x9 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ot. Nejedlý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

47933. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:16.09.2020 20:21:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč