Otakar Nejedlý - Krajina u řeky

Akvarel na papíře fixovaném na kartonu, 24x36 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

22099. Krajina u řeky
Dražba ukončena:20.09.2018 20:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč