Otakar Nejedlý - Krajina s břízami

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Ot. Nejedlý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
79065. Krajina s břízami
Dražba ukončena:30.06.2022 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč