Otakar Nejedlý - Jarní krajina

Olej na plátně, 50x76 cm. Signováno vlevo dole Ot. Nejedlý. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1883 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 800 000 Kč

54614. Jarní krajina
Dražba ukončena:27.01.2021 19:14:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč