Otakar Mrkvička - Vězeň

Olej na plátně fixováném na kartonu, 49x34 cm. Signováno vpravo dole Mrkvička 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
81099. Vězeň
Dražba ukončena:27.07.2022 21:10:45
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč