Otakar Mrkvička - Střechy

Olej na plátně, 43x53 cm. Signováno vlevo dole Otakar Mrkvička 1943. Rámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

posouzeno znalcem
153990. Střechy
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:09:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč