Otakar Mrkvička - Střechy

Olej na kartonu, 39x51 cm. Monogramováno vpravo dole OM 55. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96524. Střechy
Dražba ukončena:28.06.2023 23:00:46
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč