Otakar Mrkvička - Soubor 2 prací: Dáma v přístavu a Válka

Dáma v přístavu: Lept, 16x10 cm. Signováno dole uprostřed Otakar Mrkvička. Rám, pasparta, sklo.
Válka: Litografie, 15x10 cm. 191/200. Signováno vpravo dole Otakar Mrkvička 45. Pasparta.

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

19076. Soubor 2 prací: Dáma v přístavu a Válka
Dražba ukončena:16.05.2018 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.05.2018 20:20:20 2846