Otakar Mrkvička - Pražšká Nocturna: Melantrichova ulice

Litografie, 28x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Otakar Mrkvička 43. Volný list.

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

55323. Pražšká Nocturna: Melantrichova ulice
Dražba ukončena:14.01.2021 19:20:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč