Litografie, 25x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Otakar Mrkvička 43. Volný list.
o autorovi: 1898 - 1957
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.